צור
					קשר צור קשר
סגרו פנייה
חייגו עכשיו
חייגו עכשיו
08-9420717

צרו איתנו קשר

ואנו נחזור אליכם בהקדם

מה זה נפה ואיך היא משתלבת בתעשייה?

תעשיית המזון היא תעשייה ענפה עם מגוון רחב של מוצרי בישול ואפייה. אנשים רבים שואלים מה זה נפה ואיך זה מתחבר לעולם האפייה התעשייתי.

תעשיית המזון בעולם היא תעשייה בלתי נגמרת, וגם כזו שהולכת וגדלה עם השנים. יש דרישה הרבה יותר גדולה למוצרי מזון הן בעולם המסעדות וכמובן, גם בעולם התעשייתי. דרישות הכשרות מחייבות נפות בכל מוצרי המזון ועל כן הן מוצר חובה בכל מפעל.

מה זה נפה

היעילות של המפעלים כיום היא מדהימה, ויש מכשירים רבים שיודעים לעשות את ההבדל מבחינת יעילות ומהירות. בין כל מכשירי הבישול, גם באפייה יש מכשירים יעילים מאוד וכאן, אנשים רבים מהעולם הזה שואלים מה זה נפה ואיך היא מסייעת לאופים ולאנשים שעוסקים באפייה תעשייתית, אך לא רק להם, אלא גם לעובדים במקומות רבים ומגוונים.

אז מה זה נפה?

נפה היא למעשה מכשיר שמנפה את הקמח בצורה מאוד יעילה ומהירה. ניפוי היא פעולה פיזית לא קלה, ואם עושים אותה ידנית, מבזבזים כוח אדם, ומתעייפים בצורה מאוד מהירה. בנוסף, העבודה היא הרבה יותר איטית.

עם נפה חשמלית ומקצועית, אפשר לנפות כמות גדולה מאוד של קמח במכה, ולחסוך בכוח אדם בצורה מאוד משמעותית. יש סוגים שונים של נפות, המתאימים לסוגים שונים של קמח. כך למשל, אפשר למצוא נפות רוטטות, נפות צנטריפוגליות, נפות מעבדה ונפות מלבניות לצרכים שונים. לצד הנפות אפשר גם לרכוש שולחנות מיון, שעושות את העבודה אפילו קלה יותר. אגב, כאשר עולה השאלה מה זה נפה אנשים גם מגלים כי הנפות לא עובדות רק עם קמח, אלא גם עם מאכלים שונים ועם חומרים שלא קשורים לעולם המזון.

שימוש בתעשיות רבות

כאשר אתם שואלים את עצמכם מה זה נפה ומה היא יכולה לעשות, התשובות הן רבות. נפות יכולות להפריד גם בין מוצקים לנוזלים, לעשות הפרדה סטטית ולעבוד גם בתעשיית הפארמות והתכשירים השונים. ניתן להשתמש בה בתחום הכימיה וכמובן בתעשיית הבנייה.

מדובר במכשיר רב תכונות שעושה עבודה נהדרת ונכונה, ויכול לעשות את ההבדל בנוגע לחיסכון ושמירה על כוח האדם. נפות הן פרקטיות ונכונות כיום, ויודעות להקל מאוד על חיי עובדי מפעלים, אזורי בנייה ועוד. ניפוי של קמח זה רק ההתחלה, שכן הנפות עושות עבודה מצוינת במגוון רחב של מקומות עבודה, הדורשים עבודה ידנית.