צור
					קשר צור קשר
סגרו פנייה
חייגו עכשיו
חייגו עכשיו
08-9420717

צרו איתנו קשר

ואנו נחזור אליכם בהקדם

מסועים

מסועי על ומזינים מהווים ענף עיקרי בתעשיית שינוע המוצקים ומשמשים להעברת מוצקים הן בתפזורת והן במינון מדוייק. אנו מספקים מגוון רחב של מוצרים בתחום ומספקים פתרון לכל יישום,בכל מרחק בכל תוואי ובכל תפוקה. 

לצוות ח.אטר סוכנויות נסיון רב שנים במערכות שינוע חלזוניות וטיפול במוצקים לרבות מערכים שלמים באינטגרציה מלאה. חברתינו הינה נציגה בלעדית של קונצרן WAM איטליה ובמחסננו מגוון רחב של ח"ח זמינים.

מסועי על משמשים לשינוע של חומרים מסוגים שונים וביניהם: חומרים קשים, חומרים רכים, חומרים רטובים וחומרים קשים ונחשבים ככלי שימושי ומשמעותי בתעשייה.

 למחפשים אחר מסועה ימצאו הודות לטכנולוגיות חדשניות, לא מעט סוגים של מסועים כמו: מסוע חלזוני, מסוע סרט, מסוע משקל ועוד.. כאשר, האפשרויות השונות, מאפשרות התאמה של המסוע לסוג התעשייה ולשימוש הייעודיים לאותו מסוע.

מסועה: מרכיב חשוב בתעשייה לשינוע מקצועי

המסוע הוא אחד המרכיבים החשובים לשינוע של מוצקים, בענפים רבים בתעשייה המקומית. באמצעות המוצר הזה ניתן להעביר מוצקים למיניהם בצורת תפזורת או בצורה מדויקת יותר, עם מינון קבוע מראש.

בענף התעשייתי הדיוק הוא חשוב וכן הבטיחות בעבודה, עם חומרים, אביזרים וחלקי חילוף האיכותיים ביותר לעבודה מיומנת. תוכלו למצוא חברות המוכרות מגוון של חלקי חילוף ומכשור מתאים למפעלים וחברות רבות בענף התעשייה, ותוכלו למצוא את החברה המתאימה לכם, לרכישה של אביזרים וחלקי חילוף מתאימים. 

מערכות שינוע של המותג WAM: איכות במיטבה

מסועי ברגים ומזינים וכן מערכות שינוע איכותיות תוכלו למצוא אצל המותג הבינלאומי WAM, הנחשב למותג מוביל ואיכותי בתחום זה. אצל חברת ח.אטר תוכלו למצוא רכיבים, חלקי חילוף ומוצרים משלימים של המותג WAM, וליהנות מאיכות ומקצוענות ברמה גבוהה.

מערכות שינוע הן חלק בלתי נפרד מהתעשייה ועל כן חשוב לעבוד עם אביזרים איכותיים של מיטב המותגים, כדי להבטיח עבודה בטיחותית ואיכותית. החברה היא הנציגה המקומית של חברת WAM איטליה, לאספקה מקצועית עבורכם של אביזרים, מכשור וחלקי חילוף הרלוונטיים עבורכם לשימוש תעשייתי.

כל מי שעובד בתעשייה יודע שהדיוק הוא חשוב וכן עבודה עם מוצרים וחומרים איכותיים, לכן מוצרי מסועים לתעשיית המזון, התרופות או הייצור משמרים עבודה איכותית וברמה גבוהה, ועל כן בחירה במותג איכותי היא חיונית לעבודה מקצוענית במיוחד!

חברת WAMGROUP בעלת מסורת של 120 שנות מומחיות בתכנון מעליות דליים ומסועי שרשרת (גרירה) עבור יישומים רבים .בתצורות שונות המותאמות ליישומים ספציפיים במגוון ענפי התעשיות.

בתעשיות שונות, החברה קבעה סטנדרטים חדשים בשימוש בחומרים חדשניים עבור פיתוח מסועי השרשרת.