צור
					קשר צור קשר
סגרו פנייה
חייגו עכשיו
חייגו עכשיו
08-9420717

צרו איתנו קשר

ואנו נחזור אליכם בהקדם

שקים קטנים

מתקן ידני לחיתוך וריקון שקים ללא אבק מרחף כולל מסנן שקים מובנה לאבק, מסנן השקים בעל גוף נירוסטה עגול וטבעת תחתונה.

בחרו את הדגם.

כותרת מק"ט תיאור מותג כמות
פריקת שקים RSM מתקן ידני לחיתוך וריקון שקים ללא אבק מרחף כולל מסנן אבק מובנה. WAM ITALY

אודות מסנן שקים לאוויר נקי בקלות וביעילות

בתעשייה ובתהליכי ייצור משתחרר באופן טבעי אבק לאוויר. לכן, מסנני אבק נמצאים בשימוש רב במפעלים ומתקני יצור, אשר בהם האבק הוא תוצר לוואי של תהליך העבודה. בהמשך לכך, בעת פריקת שקים עם חומרי גלם נפלט לעתים קרובות אבק לאוויר, שיש לסנן באמצעות מסנן שקים, ולהוציא באופן מבוקר וסדור מחלל המפעל.

מבנה המסנן ומרכיביו

מסנן השקים בעל גוף נירוסטה עגול וטבעת תחתונה הכוללת שקית סינון מסוגים שונים, כאשר לחלקו העליון מחובר מסנן נוסף (הפועל באמצעות זרימת אוויר דחוס).

מסנן השקים מכיל לוח בקרה אלקטרוני שמנהל ומתזמן את ניקיון המסנן, בפרקי זמן קבועים על פי דרישת הלקוח, ובהתאם לתהליכי העבודה והשימוש במסנן. 

מסננים אלו ורסטיליים וזמינים לרכישה עם מאוורר יניקה ובלעדיו, וכן ניתן להוסיף להם גם דלת גישה קדמית למסנן לצרכי תחזוקה ובדיקות. המסננים מתאימים גם לשימוש חוץ, ומאפשרים החלפה נוחה ומהירה של מסננים מלוכלכים.

לא רק, מסנן השקים יכול להתאים לתכליות שונות, ולמעשה לכל ציוד תעשייתי שמצריך צמצום פליטה של אבק בתהליך העבודה.

כיצד פועל מסנן שקים?

המסנן מפריד חלקיקי אבק שיוצאים עם זרימת האוויר בעזרת פילטרים. אופן הפעולה של המסנן הוא: מעבר של אוויר מלוכלך דרך המסנן, תוך שחלקיקי האבק נעצרים והאוויר ממשיך החוצה כרגיל. כך האוויר שנפלט מהמסנן נקי יותר ומכיל כמות קטנה משמעותית של אבק. 

יתרונותיו של המסנן

מסנן שקים בעל יתרונות רבים, כאשר בראש ובראשונה מסייע בשיפור איכות האוויר, שומר על בריאות העובדים במפעל, ובכך מונע הצטברות של אבק בסביבת הייצור. יתר על כן, המסנן קל מאוד להתקנה, מתאים לסוגים שונים של חלקיקי אבק, כרוך בתחזוקה פשוטה ונוחה, ומתנקה בקלות וביעילות. 

בהמשך לכך, המסנן מהימן, מדויק, וניתן להתאימו לאפליקציות רבות. מלבד זאת, הוא דינמי, שכן ניתן להוסיף לו תוספות ואביזרים נלווים כגון: כלי לאיסוף אבק, אמצעי השתקה, ערכת דגימה לפליטת אבק ועוד.

לסיכום, מסנן הוא פתרון נוח ויעיל לפליטת האבק שמתרחשת כחלק מתהליכי ייצור במפעלים ובתעשייה בכלל. המסנן יכול לסנן אוויר באפקטיביות ולהפחית באופן ניכר את חלקיקי האבק המזיקים שבו.

חברת 'ח. אטר בע"מ' מציעה מסננים איכותיים העומדים בתקנים הישראליים, עם מערכת ניקוי מתקדמת ואפשרויות התקנה גמישות, שמתאימות למפעלים ויצרנים רבים.