צור
					קשר צור קשר
סגרו פנייה
חייגו עכשיו
חייגו עכשיו
08-9420717

צרו איתנו קשר

ואנו נחזור אליכם בהקדם

מרעדים תעשייתיים

רטטים תעשיתיים משמשים כפתרון המיטבי לבעיות זרימה והוצאת חומר ממיכלים משפכים קירות וכו. 

חברתנו מציעה מגוון רחב של רטטים לשלל שימושים וישומים תעשיתיים בהפעלה פניאומטית וחשמלית, אנו מתמחים במציאה והתאמת פתרונות לכלל התרחישים ומספקת מוצרים/מרעדים ממיטב החברות בעולם. לחברתנו המלאי המקיף ביותר בישראל - באספקה מיידית.

מרעד תעשייתי

מטרתו של מרעד תעשייתי הוא ניעור. למשל כאשר דברים תקועים או חסומים, המנער יכול להזיזם ממקומם. המרעד התעשייתי מסייע להזרמת חומרים דרך פחים, תופים, משפכים, מסועים ושקיות. בנוסף הם גם משמים להכנת בטון. 

מרעד תעשייתי הוא מכשיר העובד על דחיסת אוויר, על הידראוליות או חשמל והוא מפיק תנודות רטט. הוא מיועד לכמה שימושים, למשל, הרעדת בטון כדי להדקו בזמן היציקה, הרעדה של מכלי ניקוי המיועדים לחלקי מתכת ועוד מגוון שימושים. 

מרעדים קטנים מופעלים לרוב על ידי סוללות אשר מניעות מנוע שלציר שלו מחוברת טבעת בצורה אובאלית ובעת סיבובה היא גורמת לתנועות זעירות המתבטאות ברטט המכשיר.

מרעד תעשייתי רב עוצמה משמש בענף הבניה לסילוק בועות אוויר מבטון יצוק וסוגים אחרים של מרעדים משמשים לדחיסה וייצוב הבטון או להכנסת יסודות לאדמה. בענף הדפוס מרעד תעשייתי משמש ליישור ערימות של נייר מודפס ובתעשיות אוויריות נעשים בו ניסויים על מעגלים אלקטרוניים.

שימושים של מרעד תעשייתי

במרעד תעשייתי נעשה גם שימוש במערכות של הפרדת חומרים מקלים לכבדים יותר. בנוסף מרעד הרטט יוצר הפרדה בין חומרים גרגריים ואבקתיים או חלקים קטנים. לאחר ההפרדה הם יכולים לנוע או לזרום ללא חשש מחיכוך או סתימות. 

טכנולוגיה של שימוש במרעד תעשייתי משמעותית במיוחד בטיפול בכמויות או בנפח גדול של חומר בכל פעם. הוא גם נמצא בשימוש בתעשיית השוקולד. לאחר שיוצקים את השוקולד בתבניות מרעידים אותו כדי להפטר מבועות אוויר ולהגיע ל-100% שוקולד בתוך התבנית. 

ועדיין בענייני השוקולד, תנועת הרטט גם משחררת את השוקולד המקורר מהתבניות בו הוא נמצא ללא צורך במגע יד אדם. 

כיצד עובד מרעד תעשייתי?

המרעד התעשייתי משתמש בתנועה סיבובית או ליניארית כדי לספק רטט עקבי עבור ויברציות, למשל במעבדות ובתעשייה, מסננים ומסווגים, פחים ומיכלים. הם מופעלים על-ידי מנוע חשמלי, בוכנות אוויר או נוזל הידראולי.

קיימים מספר סוגים בסיסיים של מרעד תעשייתי למשל, מכשירים המשתמשים ברטט סיבובי של ציר מנוע עם משקל חיצוני.