צור
					קשר צור קשר
סגרו פנייה
חייגו עכשיו
חייגו עכשיו
08-9420717

צרו איתנו קשר

ואנו נחזור אליכם בהקדם

מסלק שפכים

מסלקי שפכים או מערכת פינוי אשפה פנאומטית בנויים מברגי ניפוי ענקיים , בורג מסוע ומקטע דחיסה מסוג GCE אשר כמעט זהה ל- GCP אך מחסיר את חלק הדחיסה.

 GCP מיועד לפעולה משולבת של הפרדת מוצקים הקיימים בשפכים ודחיסה וניקוז מוצקים.

האיכות הגבוהה והגמישות שלהם הופכות אותם לבחירה האידיאלית למגוון יישומים בפעולות לסירוגין.

מערכת פינוי אשפה פנאומטית – כל היתרונות

בעולם של היום בו אנחנו יכולים לשגר בשניות קבצים במשקלים שונים מקצה העולם לקצה השני, אנחנו נתקלים לא פעם בקשיים כאשר אנחנו צריכים להעביר משהו פיזי.

חפץ פיזי לא יכול לעבור במהירות כזו כמו קובץ מדיה למשל. מהי בעצם השיטה הזו של מערכת פינוי אשפה פנאומטית? כיצד היא פועלת ולמי זה באמת מתאים? ננסה לבדוק.

תהליך ההפרדה מתחיל בתוך המסך שמחזיק רק מוצקים. החלק הפנימי של המסך מתנקה ברציפות באמצעות מברשות מיוחדות המקובעות בקוטר החיצוני של הספירלה. כשהמים זורמים דרך המסך הספירלה חסרת פיר מעבירה את המוצקים לכיוון מודול הדחיסה שבו החומר מושקה עוד יותר.

בהתאם למאפייני החומר, ניתן להפחית את הניפוי ביותר מ- 35% מהנפח המקורי שלהן.

תכונות מערכת פינוי אפשה פנאומטית

  • חלקים מיוצרים במלואם מ- 304 L / 316 L SS
  • קצבי זרימה של עד 1,000 m3/h (590 cfm)
  • סלסלות ניפוי מחוט או טריז בגדלי רשת שונים
  • ברגי מסוע ללא פיר המיוצרים מ- 304 /316 SS או פלדה מיוחדת בהתנגדות גבוהה
  • יחידות צדדיות להתקנת תעלות בטון
  • אין מיסוב קצה יציאה, ללא מסבים ביניים
  • מיצוי מוצקים עד 0.33 dm3/s

ישנה שורה ארוכה של יתרונות למערכת השינוע הפנאומטית

1. שמירה על סטריליות – השינוע נעשה כמעט ללא מגע יד אדם, יש את העובד שמכניס את החומר למערכת ויש את האדם שמקבל אותו בסוף המסלול בלי שיהיה עליו לעבור יותר מידי ידיים. 

במקרים רבים, שינוע חומר גורם לפליטת אבק או ריחות מערכת שינוע פניאומטית בד"כ אטומה .

2. מניעת טעויות – כאשר החומר עובר כמות שהוא ממקום למקום הוא בד"כ גם נשקל בהתחלה ובסוף, וכך נמנעות טעויות מיותרות הנגרמות לעיתים רק בגלל הסרבול שכרוך בהעברת פריטים מיד ליד עד ליעד.

3. חיסכון בזמן – כאשר יש את המערכת המשנעת באופן אוטומטי את החומרים הנדרשים, זה ייעשה מהר יותר מכל צורת שינוע אחרת, מה שיחסוך הרבה מאוד זמן במקום העבודה.

4. חיסכון במקום – מערכת השינוע חוסכת הרבה מקום בחלל חדרי העבודה במיוחד אם זו מערכת פינוי אשפה פנאומטית שמפנה גם את האשפה או השאריות בתהליך הייצור וכך קל יותר לשמור על הסדר ועל הניקיון במקום.

5. חיסכון בכוח אדם – לצורך השינוע במערכת יש צורך בשני אנשים בלבד. השולח והמקבל. ברור שזה חוסך בכוח אדם.

אופן הפעולה

משאבות בורג מים הן סוג מיוחד של משאבה נפחית, המסוגלת לספק את דרישות המשתמשים בכל הנוגע לעלויות השקעה ותפעול נוחות, גמישות ואמינות.

במערכות פינוי אשפה פנאומטיות אלו קצב הזרימה משתנה באופן אוטומטי תלוי עד כמה הבורג שקוע. ניתן לשנות את קצב הזרימה על ידי התאמת המהירות.

משאבות בורג מים ארכימדיות של הרשות הפלסטינית משמשות בטיפול במי שפכים, ביישומי ניקוז והשקיה, בתעשיית אריזות המזון ובכלל בכל פעם שיש להרים מים (גם אם הם מכילים מוצקים מושעים).