צור
					קשר צור קשר
סגרו פנייה
חייגו עכשיו
חייגו עכשיו
08-9420717

צרו איתנו קשר

ואנו נחזור אליכם בהקדם

מגופים ושסתומים

מגופים, ברזים ושסתומים הינם חלק אינטגרלי מכל מערך שינוע ומשמשים כצוואר בקבוק והינם בעלי חשיבות עליונה. חברתינו מספקת את כל מגוון המוצרים בקטגוריה כולל לתעשיית המזון מתוצרת אירופאית במחירים ללא תחרות. 

ביכולתינו להתאים את השסתום/מגוף המתאים לכל אפליקציה וצורת הפעלה נדרשת כולל חיווי מצב. במחסננו מלאי גדול של מגופים ומפעילים כולל ערכות שיפוץ.

                                       

מהם סוגי המגופים השונים ומה היתרונות?

ביקוש למגופים בתעשייה תעשייתיים צפוי לעלות כאשר הם משמשים בפרויקטים שונים של בנייה מסחרית, אוטומציה ועוד התיעוש המוגבר, קיימים מספר סוגי מגופים ביניהם מגופי שער, מגופי כדור, מגופים מתכווצים, מגופי סכין וכן שסתום פורק לחץ.

הסוג הנפוץ והמוכר ביותר של מגופים הינו מגופי פרפר. זאת משום שמדובר במגופים הנוחים ביותר לשימוש. בשנים האחרונות, יש ביקוש עצום למגופי פרפר מכיוון שהם נמצאים בשימוש נרחב בתעשיות האוטומציה, הנפט והגז. 

מגופי פרפר מפשרים העברה של נוזלים מצד אחד לשני בלבד- ללא דרך חזרה. משתמשים במגופי פרפר בכל ברז ביתי, אך גם בברזים גדולים ובמערכות גדולות הרבה יותר. במערכות קטנות המגוף יתופעל בצורה ידנית, ובגדולות יותר הוא יכול להיות אוטומטי או אוטונומי, בהתאם לשימוש.

סוג נוסף אותו אנו משווקים הינו מגוף שער, שהינו מגוף סגירה שמיועד לאפשר לנוזל לזרום דרכו מבלי לשנות את כיוונו, תוך כמה שפחות הפסד של זרימה. שסתומים אלה הם לרוב קטנים בגודלם, והם מגיעים ומיוצרים בצורות שונות בהתאם לצורך.

מגוף שער נחשב לעמיד ביותר ולכן הוא נפוץ ומשומש בסוגי תעשיות מרובים גם הוא בדומה למגוף פרפר יכול להיות מופעל בצורה ידנית, אווירית או חשמלית, והוא יכול להיות עשוי מחומרים שונים.

היתרונות במגופים הללו ובעודה שהם עשויים ממספר רב של חומרים היא בעמידותם. כך ניתן להבטיח את שרידותם ועמידותם לאורך זמן בתוך הצנרת, ולכן הינם אידיאלים למכשור וציוד כבד ולאיטום עמיד במיוחד. לקוחותינו מקבלים את הציוד הנדרש להם בהתאם לצרכים הספציפיים. 

חברה מובילה לאספקת מערכות שינוע 

החברה שלנו נוסדה לפני קרוב ל-70 שנים ומאז היא ידועה באספקת של ציוד לשינוע לתעשייה, בצורה המותאמת לדרישות הלקוח ולצרכיו. אנו מעניקים פתרונות רבים וכוללים לשינוע אבקות, חומרי גלם, וכן בסיוע לתהליכים הקשורים במערכות לטיפול בשפכים ודחיסת אשפה. בנוסף אצלנו ניתן למצוא מערכות שונות שמטרתן שמירה על איכות הסביבה ומניעת זיהום אוויר, נושא חשוב ופופולרי יותר ויותר בשנים האחרונות. 

מעבר לציוד האיכותי שאנו מייצרים ומשווקים, אנו שמים בראש סדר העדיפויות שלנו את הלקוחות ואת מערך שירות הלקוחות. כך, כל לקוח מוזמן ליצור עימנו קשר במטרה להתאים את המוצר הנכון לצרכיו. צרו קשר עוד היום ונסייע לכם בכל דבר שתצטרכו.