צור
					קשר צור קשר
סגרו פנייה
חייגו עכשיו
חייגו עכשיו
08-9420717

צרו איתנו קשר

ואנו נחזור אליכם בהקדם

גלאי מתכות

גלאי מתכת (מלכודות מגנטים) לכל ענפי התעשייה

גלאי מתכת משמש בתעשייה למניעת חדירה של גופים מתכתיים לחומר המיוצר והמשווק ללקוחות או מפריע להמשך תהליך העיבוד, ניתן ל"אסוף" מתכות מחומרים מסוגים שונים כמו מנוזלים, מאבקות, מזון, גבס, מלט, תוספי תזונה או מגרגירים.

זוהי מעין מלכודת מגנטית שלוכדת את כל הזיהומים המתכתיים (ברזליים) שעברו את הסינון התהליכי, ממגנטת אותם מתוך החומר ובכך מונעים סיכון ונשמרת האיכות של החומר.

כך למשל אנחנו מוצאים את המפרידים המגנטיים שלוכדים את הזיהומים הברזליים מתוך סוגי מזון שונים כמו במפעלים לייצור מזון יבש או מזון קפוא, במקומות אשר בהם מייצרים תוספים שונים לתעשיית המזון התרופות והכימיה.

איך זה מתבצע בפועל?

למעשה העבודה הזו של לכידת המתכות מתוך המוצרים השונים מתחיל עם תכנון קפדני של המפעל שמזמין את השירות. זאת, על מנת לוודא כי הפתרון בסופו של דבר לא יהיה פולשני אך יחד עם זאת עדיין ייתן את המענה הנכון לבעיה הספציפית.

כך זה במפעלים המייצרים מוצרי המזון שונים וכך זה גם בתעשייות אחרות שם נחוץ גם כן להפריד את הברזל ואת הגופים המתכתיים שאינם רצויים כדי שלא יפגעו במכונות בהמשך תהליך העיבוד.

 

כמו לדוגמא בתעשיית האבן והמחצבות, שם יש צורך בהעברת סלעים כבדים שעדיין אינם מעובדים כאשר חשוב לאסוף גופים מתכתיים שאינם רצויים שם. ההפרדה המגנטית היא פשוטה למדי במקרים מעין אלו וכאשר היא נעשית בעזרת גלאי מתכות, התוצאות תהיינה טובות בהרבה מכל אפשרות אחרת.

הסרת המתכות כבר בשלב הראשוני של העברת הסלעים למחצבות, מונע בהמשך תהליכים בלתי רצויים של הצטברות ברזל בקווי העיבוד מה שעלול לגרום לנזק למכונות ולעכב את העבודה.

 

מגנטים לתעשיית המחזור

גלאי המתכות משמים גם בתעשיית המחזור והפלסטיק. במקרים רבים נדרש גלאי מתכת לצורך הפרדת הברזל או המתכת משאר החומרים תוך מיון של המתכות על פי הסוגים השונים שלהם.

למעשה מדובר במוצר שעשוי לשמש לשתי המטרות בו זמנית. כך בעזרת גלאי המתכות אפשר יהיה לקבל תוצרת נקייה לגמרי מחומרים מתכתיים שונים לצד רווח של חומרי מתכת אותם אפשר יהיה להעביר למחזור.

כאשר באים לברר על מוצרים נלווים לתעשייה כמו עלות של שסתום פורק לחץ מחיר של גלאי מתכות וכדומה חשוב להבין כמה תועלת אפשר יהיה להפיק מהמוצר ובהתאם לכך גם יהיה התשלום.