צור
					קשר צור קשר
סגרו פנייה
חייגו עכשיו
חייגו עכשיו
08-9420717

צרו איתנו קשר

ואנו נחזור אליכם בהקדם

פטריות תיחוח

מהו תיחוח מתי משתמשים בו ובאילו אמצעים?

המשמעות של תיחוח, היא פעולה שמבצעים כדי לאוורר את החומר ולעזור לו להחליק ולשבור "BRIDGING", המונח נפוץ בתחום החקלאות בהקשר של עיבוד אדמה, אך גם בתחומים אחרים, בכל מקום שיש בו סילו אפשר למצוא פעולות מהסוג הזה. פתרון נגיש וזמין לפתרון בעיית ההתגבשות והסתימות בסילו. אז איך מבצעים את הפעולה ובאילו אמצעים? 

 

מנהל אחזקה, החומר לא זורם ונתקע בסילו?,תיחוח הוא הפתרון!

כדי לבצע תיחוח בצורה הטובה ביותר, משתמשים בטכנולוגיה של פטריית תיחוח – מכשיר ייעודי המייעל את פעולת הזרמת חומרי הגלם דרך מיכלים. פטריות תיחוח משפרות את הזרימה של חומר הגלם בזמן הריקון וכך מקצרת את זמן העבודה ואת האתגרים הנלווים אליה. הפטריות פועלות על-ידי אוויר דחוס בלחץ גבוה, המוזרם על-ידי חורים הממוקמים בהן. הן מגובות עם גומיות עשויות סיליקון חזק ועמיד לטמפרטורות גבוהות מאוד, מה שמונע את הסתימה של "הנחיריים" דרכם מוזרם האוויר.

מדוע חשוב להשתמש בפטריות תיחוח איכותיות? 

אפשר למצוא כיום בשוק שפע של פתרונות תיחוח, שלא כולם אחידים ברמתם. חלק מפטריות התיחוח מיוצרות במפעלים ברחבי העולם, שלא מקפידים על רמת התוצרים ולאחר מכן מוכרים אותם במחיר נמוך. הבעיה עם פטריות אלו, היא שפעולת התיחוח עלולה להיות ברמה נמוכה, בלי הפרדה איכותית של חומר הגלם. לכן, מומלץ להשקיע בפטריות תיחוח איכותיות, דוגמת אלו המיוצרות באיטליה. 

גם ככה מדובר במוצר שמכירו אינו יקר ולכן מומלץ לבחור מותג אמין ומוכר ולרכוש פטריית תיחוח שתסייע לכם בעבודה באופן משמעותי. למשל, פטריות תיחוח תוצרת איטליה, ממפעלים מובילים. פטריות אלו מעוצבות בצורה אידיאלית ודורשות לחץ אוויר מופחת ולכן חסכוניות באנרגיה. כמו כן, פטריות תיחוח ברמה גבוהה, מגיעות עם תוספת המאפשרת שרשור של מס' יחידות ובמבחר אביזרים נלווים, המסייעים בחיבור הפטרייה ומבטיחים את העמידות שלה לטמפרטורות של עד 235 מעלות צלזיוס.

גדלים שונים עבור פרויקטים שונים

חשוב לבצע תיחוח בכל פרויקט הכולל הזרמה של חומר גלם דרך סילו או מיכל, אך בהתאם להיקף הפרויקט ולכמויות חומר הגלם, אפשר לבחור בין גדלים שונים של פטריות תיחוח. לכן, לפני הרכישה חשוב לאפיין את הפרויקט באופן מדויק ובמידת הצורך להתייעץ עם הספק לגבי סוגי הפטריות הנדרשות לביצוע המשימה.