צור
					קשר צור קשר
סגרו פנייה
חייגו עכשיו
חייגו עכשיו
08-9420717

צרו איתנו קשר

ואנו נחזור אליכם בהקדם

חבקים לצנרת

בעזרת חבקים לצנרת תוכלו להקיף את הצינור לאי תזוזה בעזרת מלחציים, קיבועי צנרת או חבקי צנרת, מוגדרים בצורה הטובה ביותר כמנגנון התמיכה בצינורות תלויים, בין אם הם תקורה או אנכית, צמודים למשטח. הם חיוניים להבטחת צנרת מקובעת ומאובטחת.

חבקים לצנרת מגיעים בווריאציות רבות שכן הדרישות לקיבוע צינורות יכולות לנוע בין עיגון פשוט במקום, לתרחישים מורכבים יותר הכוללים תנועת צינורות או עומסים כבדים.

צנרת המים היא אחד האביזרים החשובים ביותר בכל בית או מפעל, שכן לעיתים ניתן לגלות כי יש צורך בחיזוק הצנרת. רבים אינם יודעים כי ניתן לחזק את הצנרת מבלי להחליפה במספר דרכים פשוטות שאינן עולות יקר במיוחד. 

על אחת הדרכים הללו נדבר במאמר זה שכן נפרט על חבקים לצנרת, ונגדיר מהו חבק צנרת? מתי יש להשתמש בו? איזה חברה כדאי לרכוש ממנה חבקי צנרת? מה הם סוגי חבקי צנרת? 

מה הם חבקים לצנרת? 

חבקים לצנרת עשויים בצורת כיפה או פס, העשויים בדרך כלל ממתכת, אך הם יכולים להיות עשויים מחומרים אחרים. משתמשים בהם על מנת להגן על הצנרת. 

מתי יש להשתמש בחבקי צנרת? 

המטרה העיקרית של חבקים צנרת היא להגן על הצנרת, מפני בלאי או שחיקה. פס וכיפה, העשויים ממתכת מגנים היטב על הצינור, ובעזרת החבקים הללו ניתן לחסוך את החלפת הצנרת העולה יקר בדרך כלל. קיים חבק לצינור מים, ובעזרת החבקים לצנרת ניתן להקיף את הצינור, ולגרום לחוסר תזוזה שלו. הדרך הגורמת לכך הוא קיבוע הצינור בעזרת מלחציים ניתן גם להשתמש במקרה הצורך באומגות לצנרת.

למי הם מתאימים במיוחד? 

חבקים לצינורות  מתאימים במיוחד למפעלים שונים או לכל מקום שבו יש מערכת מסועפת של צינורות אנכיים או צינורות בתקרה. כמו כן הם מגיעים במגוון רחב של סוגים שונים, כך שניתן לבחור את חבק הצינור המתאים ביותר למערכת הצינורות, הקיימת באותו מקום. 

אילו סוגים של חבקי צינורות קיימים?

קיימים מגוון רחב של סוגי חבקים לצינורות, שכן ניתן למצוא חבקים שונים בקוטר שונה, שניתן להתאים אותם לכל גודל צינור בהתאמה אישית, כמו למשל חבק לצינור 4 צול. קיימים חבקים שונים, הנבדלים מהחומרים שמהם עשויים, כמו חבק ממתכת, שכן לחבקים ממתכת  אלו יש יתרונות רבים. היתרון העיקרי שבהם הוא החוזק המקסימלי של המתכת בהגנה על הצינור. 

ניתן להתאים חבקים למגוון רחב של צינורות, כגון חבק לצינור נירוסטה, וכמו כן חבק לצינור ברזל. 

חשוב מאד לרכוש את חבקים לצנרת בשל תפקידם החשוב אצל חברה מקצועית בעלת מוצרים מעולים חברת א. חוטר היא המתאימה ביותר לכך שכן יש לה מגוון רחב של חבקים שונים המתאימים לצינורות שונים. 

חבקי הצנרת המודולרית עטורת השבחים ג'ייקוב

מערכת חסכונית עוד יותר עבור הַתקָנָה. במפעלים חדשים וכן לשדרוג, לצנרת קיימת, מערכת ידידותית למשתמש, ההתקנה הופכת מדויקת וקלה.

הדוק · מוצק · חסכוני ביותר · איכות מקורית בעיצוב מודולרי · צינורות מרותכים ישר עם שפתיים ורכיבים.

• קוטר בין 60 ל 630 מ"מ.

• בקטרים גדולים יותר עם עוגן חיבור.

• עובי דופן 1, 2 או 3 מ"מ נגד זעזועים.

• צבוע פריימר או מגולוון חם, פלדה עדינה ונירוסטה.

• מקוטר 60 עד 400 מ"מ, בדרך כלל נשלח מיד מהמלאי.

מס 1 באירופה במערכות צנרת.