צור
					קשר צור קשר
סגרו פנייה
חייגו עכשיו
חייגו עכשיו
08-9420717

צרו איתנו קשר

ואנו נחזור אליכם בהקדם

מסננים, סננים ואביזרים להפרדת אבק

מסננים ומדיות סינון מהוות רכיב יסוד בתעשיה במיוחד לאור התקינה המתגברת בנושא איכות הסביבה.

תחום הפילטרים ,סוגי הסננים והתאמתם לחומרים השונים דורש מיומנות ונסיון ולחברתינו נסיון רב שנים בתחום.

 

חברתנו מספקת את כל סוגי המדיות לכל תקן ודרישה, כמו כן אנו נהנים משיתוף פעולה עם חברת א.ד. טכנולוגיות סינון במתן כל מענה. ניתן למצוא אצלנו מערכות פילטר חיצוניות, בתי מסנן, כמו כן מגוון של פילטרים ON TOP יעודיים לסילוסים.

 

הצורך במסננים תעשייתיים

כבר כמה עשרות שנים שהמודעות הציבורית, ועקב כך גם המודעות של הממשלות וגופי הבקרה, להשלכות שנוצרות מהזיהום שיוצרת התעשייה הולכת וגדלה. מתוך זה נוצר הצורך של מפעלי תעשייה רבים בהתקנת מסננים תעשייתיים מותאמים לכמות הזיהום והחומרים שיוצאים מהמפעל.

אנחנו הופכים יותר מודעים לכך שאזורים שבהם ממוקמים אזורי תעשייה ומפעלים רבים, הופכים לאזורים עם זיהום אוויר גבוה יותר שמסכן את הבריאות הציבורית ופוגע באופן כזה או אחר באקלים האזורי. וכן, שעבודה במפעל שהתוצרת שלו מזהמת את האוויר, במשך ימים ארוכים ושנים רבות, מסכנת גם את בריאות העובדים.

מסננים תעשייתיים – הפתרון היעיל ביותר של התעשייה

מסננים תעשייתיים החלו להיכנס למפעלים גם עקב המודעות לשמירה על זיהום נמוך יותר, וגם עקב תקנים ודרישות של המדינה.

המטרה של המסננים היא לעצור את מרבית המזהמים הגדולים מלחדור לאוויר אותו אנחנו נושמים, ובכך להוריד באופן משמעותי את הזיהום שהמפעל יוצר ולהיפטר מהחומרים המזהמים בדרך אחרת שלא מסכנת את בריאות העובדים והציבור.

דרך הפעולה של המסננים היא כזו שבעזרת פילטר או רכיב אחר שמותקן במסנן, חלק מהחומרים הגדולים שעוברים באוויר ייכלאו בתוך המסנן וייאגרו שם עד הריקון, והמכשיר יוציא אוויר מזוהם הרבה פחות וראוי לנשימה.

סוגי מסננים

חשוב מאוד להתאים מסננים תעשייתיים לסוג המפעל והצורך שלו, כיוון שיש מסננים שמיועדים לסינון מוצק, נוזל או חומרים שומניים יותר.

ישנם סוגי מסננים שמיועדים לחלקיקים קטנים במיוחד, או מסננים שיש להם יכולות התאמה לאבק שעובר דרכם, מסננים חזקים יותר ופחות, עמידים בצורה כזו או אחרת וברמות איכות סינון שונות. 

מסנן שקים, לדוגמא, הוא מסנן שהאבק נכנס אליו אל תוך שק ייעודי, שם השק מסנן את החומרים שאנחנו לא רוצים שיעברו, ומוציא אוויר נקי מחומרים מזהמים. זהו מסנן פופולארי בתעשייה כי הוא יעיל מאוד וקל לתפעול, אך גם למסנן זה יש דגמים רבים והתאמות רבות שצריכות להיעשות לסוג המפעל והחומרים בהם מתעסקים.

בחירת המסנן

כפי שראינו למעלה, ישנם פרמטרים רבים שמהווים שינוי בין כל מסנן ומסנן, לכן חשוב מאוד להתייעץ עם בעל מקצוע ולקבל הצעה מתאימה לסוג המפעל והייצור.

אצלנו בח. עטר, חברה המתמחה בפתרונות שינוע ופתרונות לתעשייה, תוכלו למצוא כמה מהמסננים האיכותיים והטובים בשוק, ולקבל יעוץ והצעת מחיר לעסק שלכם.