צור
					קשר צור קשר
סגרו פנייה
חייגו עכשיו
חייגו עכשיו
08-9420717

צרו איתנו קשר

ואנו נחזור אליכם בהקדם

מסננים לתעשייה

מהו ערכם של מסננים לתעשייה ולעסקים?

הצורך של מפעלים כיום לעבוד לפי תקנים מחמירים של ניקיון הוא גדול. לכן, מסננים לתעשייה הם תמיד חשובים ויכולים לעשות עבודה חסכונית ונקייה. 

העבודה של מפעלים נחשבת תמיד למזהמת ולא נקייה. ישנן הרבה סיטואציות בהן המחשבה הזו היא נכונה, אם כי בשנים האחרונות, יש שינוי בנושא. יש הרבה תקנים לעבודה במפעלים, מחסנים ואפילו חנויות, אשר אמורים להפוך את העבודה ואת הפלט של המפעלים הללו, ליותר נקיים.

לכן, רכישת מסננים לתעשייה הם חשובים מאוד, והם חלק בלתי נפרד כיום מההוצאות השוטפות של עסקים רבים. יש כמה סוגים שונים של מסננים ויש להבדיל ביניהם כאשר מבצעים את הרכישה. כאמור, כל עסק מייצר תוצר אחר, וההתאמה של המסנן לצרכים של העסק היא קריטית. כדי לדעת אילו מסנני אבק בתעשייה העסק צריך, כדאי לחקור ולהכיר את הצרכים של העסק.

איך מסנני אבק בתעשייה מבצעים סינון מבוקר?

מסנן אבק הוא מסנן שעובד על הוצאת האבק מהמפעל בצורה מבוקרת. הוא מגיע בגדלים שונים ויכול להתאים כמעט לכל מפעל כיום. ישנם פילטרים ומסנני אוויר, לצד פילטרים הידראוליים ומפרידי שמן ויבשנים.

יש גם עסקים אשר רוכשים מסנן שקים כדי לבצע סינון מהיר ונקי של תבואה, ולכן, כל עסק צריך למצוא את המסננים המתאימים לו. כאשר רוצים לקנות מסננים לתעשייה צריך להבין כי ההתאמה של המסנן לעסק היא כמובן קריטית, ויש לבצע תהליך חשיבה מקיף לפני הקנייה.

העדיפות היא כמובן להתייעץ עם אנשי המקצוע העובדים בתחום ולראות אילו מסננים דרוש שיהיה לעסק, ואילו מסננים עדיף שיהיו לו. רק לאחר מכן, יש לחשוב על הצבת מסנני אבק תעשייתיים, הכמות שלהם ולהתמודד עם כל הפן הטכני.

סוגים שונים של מסננים לתעשייה

כל מי שמחפש מסננים לתעשייה עתיד לגלות  כאמור, דגמים שונים של מוצרים כמו:

  • מסנן SILOTOP 24.5 – מסנן אבק אשר כולל טבעת ריתוך וציפוי ייעודי, אשר משפר את יכולות הסינון שלו ומאפשר לו לסנן גם חלקיקים קטנים במיוחד. 
  • מסנן אבק מצולע – מסנן זה יכול להיות אקטיבי או פסיבי וניתן להתאים את השקים והציפויים בהתאם לצרכים ולתכונות האבק עבורו הוא מיועד.
  • מסנן אבק צילינדרי – גם מסנן זה יכול להיות אקטיבי או פסיבי וקיימת אפשרות להתאים אותו באופן פרטני לצרכים ולתכונות האבק.

כאמור, אלו הם רק חלק מסוגי המסננים המוצעים, רשימת האפשרויות עוד ארוכה וההיצע הרחב מאפשר לבחור בסופו של תהליך, במסננים אשר עונים על מלוא הדרישות והצרכים ומותאמים באופן פרטני לנתוני השטח ולתנאי העבודה.

מסננים וסננים נאמנים לתפקיד

מסננים לתעשייה חייבים להיות איכותיים ונאמנים לתפקיד שלהם. בקנייה של מוצר כמו מסנני אבק, אנשים מחפשים יעילות, עמידות לאורך זמן ואפס התעסקות. את המסננים הטובים ביותר תוכלו למצוא במקומות הנכונים כמו WAMGROUP.

בין מוצרי WAMGROUP תוכלו למצוא מגוון עצום של מסננים איכותיים, וכאלו שעומדים בתקנים הישראלים. המסננים של החברה ידועים באמינות שלהם וביכולת שלהם לעבוד לאורך זמן, עבור מגוון רחב של צרכים. בין אם מדובר במסנני אבק נפוצים או במסננים מורכבים יותר, בחברה ידעו למצוא לכם את הפתרון הטוב והאיכותי ביותר.